Aktualności

W najbliższa sobotę 09.05.2015r. w godzinach 11.00-20.00 będzie można nas spotkać i obejerzeć nasze rowery podczas rodzinnego pikniku w salonie Mercedes-Anin Autotrade przy ulicy Mrówczej 218 w Warszawie. Jak zawsze pojawimy się z dobrymi nastrojami i prezentami.

 

Polub nas na FB: www.facebook.com/halarowerowa/

 

 

Konkurs "Wygraj bon na rower od Hali Rowerowej" zakończony. Nie obyło się bez emocji. W związku z tym, że dostaliśmy od Was wiele zgłoszeń, że w konkursie uczestniczyli zbieracze lajków, osoby z fikcyjnymi kontami etc., postaraliśmy się przyjrzeć dokładniej pierwszej piątce. Po analizie, okazało się, że dwa z kont nie spełniają warunków opisanych w regulaminie.

W związku z tym ogłaszamy, że osobą która wygrała BON na rower o wartości 2000 zł jest Kamil Włosek - nr 4 na zweryfikowanej liście zwycięzców - z wynikiem 973 głosów. Gratulujemy! Prosimy zwycięzcę o kontakt z redakcją Polska na Rowery drogą mailową (rowery@agora.pl) lub przez FB.

 

 

Zdjęcia z otwarcia Hali Rowerowej


Konkursy, nagrody, testy, grill, koncert, dobra zabawa, a przede wszystkim rowery; zwykłe i elektryczne, miejskie i górskie, szosowe czy składane. Wszystko to oraz wiele więcej czekać was będzie, jeżeli zdecydujecie się odwiedzić Halę Rowerową w trakcie imprezy jej oficjalnego otwarcia w sobotę 7 czerwca.

Moda jak wiadomo przychodzi do nas z zachodu z lekkim opóźnieniem. Kiedy w Niemczech rozwijała się pięćdziesiąta już manufaktura budująca rowery, Polscy producenci dopiero raczkowali spawając ramy dla sieciówek. Tak też się dzieje z rowerami elektrycznymi. Na zachodzie to normalny widok, że ktoś ma w rowerze akumulator i porusza się lekko kręcąc pedałami z prędkością 25km/h. W kraju nad Wisłą to jest jeszcze nie lada ekstrawagancja jak monocykl czy „poziomka”.

Chcąc wyjść poza schematy i popularyzować coś więcej niż ostre koła, które wyszły już poza świat kolarzy torowych i kurierów rowerowych, proponujemy do miasta rower ze wspomaganiem elektrycznym, który:

  • uczyni Twoją podróż łatwą i przyjemną
  • wyeliminuje stanie w korkach, brak miejsc parkingowych czy czekanie na autobus
  • pozwoli zaoszczędzić na paliwie czy karcie miejskiej


Przetestuj elektryka

Nie było jeszcze okazji by sprawdzić jak jeździ się rowerem elektrycznym? Wszystko przed Tobą. W sobotę 7 czerwca organizowana jest impreza, podczas której jedną z atrakcji jest możliwość przetestowania różnorodnych rowerów elektrycznych - w tym z napędem firmy BOSCH rozkręcającym rower do 45km/h!

Dla mistrza stania

Jesteś mistrzem stójki? Pokaż co potrafisz! Pozwolimy Ci się wykazać. Przejedź trasę 4m w jak najdłuższym czasie - możesz nawet zagiąć czasoprzestrzeń, a wygrasz bardzo atrakcyjne nagrody.

KORA Jackowska była nimi zachwycona

Tego dnia będziecie mogli na żywo usłyszeć koncert zespołu PRIMETIME - półfinalisty jednego z talent show. Idąc za słowami Maćka Maleńczuka „Gość lepiej trawi, jak muzyczki słucha ” o strawę dla gości zadba kucharz serwując dania z grilla.

Licytacja

Lubisz dreszczyk emocji i rywalizację? Weź udział w licytacji Vouchera o wartości 2000zł do wykorzystania na zakup roweru w sklepie halarowerowa.pl lub skorzystaj z rabatu sięgającego nawet 20% na wszystkie rowery.

Tworzenie projektu idealnego miasta dla rowerów

Najmłodsi będący pod profesjonalną opieką usłyszą najważniejsze informacje o ruchu drogowym. Jeśli w Twoim dziecku drzemie artysta, będzie mogło się wykazać, malując idealne miasteczko dla rowerów na ogromnej powierzchni specjalnie przygotowanej w tym celu makiety.

Więcej informacji najdziecie Państwo na stronie http://gepida.com.pl/aktualnosci.html

Rowerowa Impreza Rodzinna.

Warszawa ul. Wał Miedzeszyński 262. Sobota 07/06/2014 godziny: 12.00-17.00 Serdecznie Zapraszamy!

Źródło: www.polskanarowery.pl

Właścicielem sklepu halarowerowa.pl jest firma Motor-Land Sp.j. © 2014.