Marin

W połowie drogi przez most Golden Gate, setki stóp nad Zatoką San Francisco przebiega południowa granica prowadząca do zupełnie innego miejsca. Jeśli przekroczysz tą linię dostajesz się do innego świata, gdzie masz wiele otwartych przestrzeni, spokojnych dróg i szlaków z niesamowitymi widokami z dala od zgiełku miasta. Zmiana otoczenia wpływa również na ludzi, którzy zapominają o codziennym życiu stając się bardziej beztroskimi. Tak wygląda Marin Country – miejsce gdzie narodziła się firma Marin Bike.

Jest to jednocześnie kolebka amerykańskiej kultury rowerowej z legendarnymi trasami:  góra Tamalpais czy Repack Trail, które każdego roku odwiedzają tysiące zapalonych rowerzystów.

W takim miejscu w 1986 roku powstała marka Marin - stworzona przez prawdziwych pasjonatów. Każdego dnia dążymy do osiągnięcia możliwie najlepszego produktu poprzez oddawanie go w ręce profesjonalistów, którzy żyją tym co robią.

Uczymy się, lecz nasze lekcje nie odbywają się w dusznych salach wykładowych, ale na świeżym powietrzu. Jeździmy wraz z zawodnikami i fanatykami podzielającymi nasze zamiłowanie po pobliskich szlakach i ścieżkach, które rozprzestrzeniają się wokół naszej siedziby. Do każdego projektu, do którego podchodzimy, wykorzystujemy najbardziej zaawansowaną: wiedzę, technikę i narzędzia, które oddawane są w ręce najlepszych designerów. Wszystkie nasze ramy intensywnie testujemy, przywiązując do każdego szczegółu ogromną uwagę aż do momentu gdy osiągniemy absolutną doskonałość.

 

Spytaj kogokolwiek kto jeździł w Marin Country: czy jazda tam jest jak niebo na ziemi? My uważamy, że nie ma lepszego miejsca na świecie do jazdy, i to uczucie przekładamy na każdy rower który budujemy i nosi na ramie naszą nazwę. Zrozumienie tego co tutaj robimy to: jazda na naszych rowerach, analizowanie geometrii i skręcanie ich tak by poczuć się jak w innym świecie.

Właścicielem sklepu halarowerowa.pl jest firma Motor-Land Sp. z o.o. © 2020.